Flat Com Piscina Guarajuba 2 Quartos 100M Da Praia
| Wi-Fi | Basen Basen zewnętrzny | Prywatna plaża Plaża |
| Rekreacja Windsurfing Nurkowanie | Posiłki/Napoje Restauracja | Zaplecze konferencyjne Centrum biznesowe |
| Hotel przyjazny dzieciom Łóżeczka dla dzieci | Klimatyzacja | Zwierzęta domowe Przyjazny zwierzętom |
2-pokojowy Flat Com Piscina Guarajuba 2 Quartos 100M Da Praia Camassari leży w biznesowej dzielnicy, prawie 25 min pieszo od niego znajduje się Feira de Monte Gordo. Apartament o powierzchni 39 m² oferuje Wi-Fi oraz prywatny parking samochodowy dla osób podróżujących samochodem.
Najbliższy przystanek autobusowy Guarajuba oddalony jest od obiektu o 350 metrów, a Praia de Itacimirim - w około 3 km. Popularne atrakcje w pobliżu apartamentu to Plaża w Guarajubie w 700 metrach.
Flat Com Piscina Guarajuba 2 Quartos 100M Da Praia dysponuje balkonem, miejscem do siedzenia i miejscem do pobytu dziennego z klimatyzacją, zapewniając najwyższy komfort. Obiekt oferuje oddzielną toaletę i prysznic. Znajdziesz tu również suszarkę do włosów, suszarkę i ręczniki.
Ten apartament posiada aneks kuchenny oraz jadalnię, w których goście mogą się zrelaksować i delektować posiłkami. Dzięki luksusowym udogodnieniom, w tym basenem zewnętrznym i tarasowi, goście mogą odpocząć i zrelaksować się. Flat Com Piscina Guarajuba 2 Quartos 100M Da Praia dysponuje zewnętrznym basenem oraz tarasem.
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Całkowity zakaz palenia
- Wi-Fi
- Parking
- Przyjazny zwierzętom
- Ochrona całodobowa
- Pokoje dla alergików
- Fryzjer/salon piękności
- Gaśnice
- Klucz
Opcje wyżywienia
- Czajnik
- Suszarka do naczyń
- Przybory kuchenne
- Restauracja
- Bar przekąskowy
- Stół na świeżym powietrzu
Usługi rekreacyjne
- Basen zewnętrzny
- Plaża
- Parasole plażowe
- Leżaki
- Rozrywka na żywo
- Ogród
- Windsurfing
- Nurkowanie
- Zajęcia aerobiku
Usługi
- Usługa przewodnika/ Sprzedaż biletów
- Usługa zakupów spożywczych
- Sklepy/ usługi komercyjne
- Centrum biznesowe
- Pomieszczenia do spotkań/ przyjęć
Do dyspozycji gości w pokoju
- Klimatyzacja
- Ogrzewanie
- Kącik dzienny
- Taras
- Herbata i kawa
- Stół
- Pralka
- Telewizor LCD
- Łóżeczka dla dzieci
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- ❓
Czy Flat Com Piscina Guarajuba 2 Quartos 100M Da Praia obejmuje kuchnię?
Tak, Flat Com Piscina Guarajuba 2 Quartos 100M Da Praia wyposażony jest w aneks kuchenny i oferuje ekspres do kawy/herbaty, lodówkę i piekarnik. - ❓
Ilu gości pomieści Flat Com Piscina Guarajuba 2 Quartos 100M Da Praia?
We Flat Com Piscina Guarajuba 2 Quartos 100M Da Praia może zostać zakwaterowanych maksymalnie 6 gości. - ❓
Czy Flat Com Piscina Guarajuba 2 Quartos 100M Da Praia ma basen?
Flat Com Piscina Guarajuba 2 Quartos 100M Da Praia dysponuje zewnętrznym basenem.